1 - 20 av 263
123...14 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 december 2011

Klubbad för

Accessoarer Pennor

PARKER 75, 2 st, reservoarpenna i silver med stift i 14K guld, blyertspenna i silver.

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, YSL, förgylld metall och lack, ej funktionsgaranti.

850 kr

Utrop: 400 kr

Accessoarer Pennor

PARKER 25, reservoarpenna i stål, kulspetspenna i stål, i orginalask, kulspetspatron medföljer.

325 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Pennor

SHEAFFER, reservoarpenna i stål.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Pennor

SUN WING, 2 st, resevoarpennor i etui.

100 kr

Utrop: 150 kr

Accessoarer Övrigt

RESVÄSKA, i skinn med etiketter från hotell, 20x70x36 cm, slitage.

2 700 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Pennor

CROSS, pennset med kulspetspenna och blyertspenna, 12K förgylld metall, i originaletui.

650 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Tändare

CARTIER, 25x70x12,5 mm, nr 184028, doublé, cert (ej daterat), ca 1990, etui,

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Pennor

BVLGARI, kulspetspenna i förgylld metall, slitage.

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Pennor

PELIKAN, reservoarpenna med stift i 14K guld, 1940-tal.

300 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Tändare

DUNHILL, i förgylld metall, ej funtionsgaranti.

Utrop: 700 kr

Accessoarer Tändare

RONSON, Penciliter, penna och tändare i kombination, 14K rolled gold, originaletui.

1 100 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Pennor

CROSS, pennset med kulspetspenna och blyertspenna, 14K förgylld metall, i originaletui, gravyr.

750 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

PARKER 51, Vaccumatic, i bicolor, stift i 14K guld, med bläckflaska.

425 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, reservoarpenna, i stål, i box.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Pennor

MONTBLANC, Meisterstück, kulspetspenna, XN 1230299.

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, reservoarpenna i förgylld metall, stift i 14K guld.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

CARTIER, Trinity, kulspetspenna i tricolor, bucklor.

425 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

CROSS, kulspetspenna i förgylld metall, löst clips.

Utrop: 250 kr

Accessoarer Pennor

CROSS 2, kulspetspenna i 925/1000 silver.

550 kr

Utrop: 600 kr