801 - 817 av 817
1...394041 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 maj 2007

Klubbad för

Gitarr, akustisk Ibanez V290AM med hårt fodral

900 kr

Utrop: 800 kr

Elgitar, BC Rich Warlock Body art collection (kantstött på huvud) med Kartong

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Gitarr, akustisk Morgan modell: W300CE-STBK (lackskador på kropp ) med mic samt mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Elbas, Sanox sound creator (spricka på plektrumskydd) med hårt fodral

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, akustisk Cort Earth 100-F med mjukt fodral

900 kr

Utrop: 1 500 kr

Trombon, King 2103 3B (bortskavd färg, små bucklor på kropp finns) med hårt fodral

4 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Elgitarr, SX stratocastermodell med mjukt fodral

850 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta Dynax 500si, Objektiv 35-70mm 1:3,5-4,5

275 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon Eos 33, batteri pack BP-300, Objektiv 28-135mm 1:3,5-5,6

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Canon Ultrasonic 75-300mm 1: 4-5,6

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd, bärbar Philips PET 700 (visar ingen bild, ingen funktionsgaranti) med strömkabel, manual, fjärrkontroll samt väska

325 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

Bajonett, bajonett ca 64cm med trähantag

450 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Fiskerulle, Ambassadeur G500 C special (Sliten mutter vid vevarm)

425 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Skultuna, Punschkoppar (4) med orginalförpackningar

475 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

Skultuna, Supkoppar (10) ca 3,5cm hög, ca 6cm i diameter med orginalförpackningar

1 000 kr

Utrop: 400 kr

Bild saknas

ARMBAND, 18K vitguld, 9 briljanter tot ca 0,27ct ca W/VS, längd 17 1/2 mm, vikt 11,0 g

Utrop: 6 900 kr