421 - 427 av 427
1...202122 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 21 juni 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Glasbåt Kosta Boda Bertil Vallien nr:005821-95 ca 17,5cm med låda & sockel

5 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

Bok "Studier i den nordiska timmerbyggnadskonsten av Gerda Boethius" (sliten, sista sidan lös, bläck stämplad, egenhändig blyerts text)

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Bok "Svensk byggnadskultur av Sigurd Erixon" (sliten, egenhändig blyerts text på första bladet)

600 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

Bok "Hantverketsbok träbyggnadskonst" (bruksskick, egenhändig blyerts text på första bladet)

425 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin Goebel "pojke och snögubbe", ca H:17cm (saknar kvast)

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin Goebel "Syskon på Släden", ca H:14cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Flex slipmaskin "Giraff" WS 702 VEA med originalkartong, skickas ej

3 100 kr

Utrop: 4 000 kr