801 - 808 av 808
1...394041 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2007

Klubbad för

Gitarr, Akustisk Bjärton (lackskador på hals/kropp, saknar 3st strängar) med hårt fodral

400 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, Ibanez SZ (repor på baksida kropp) med mjukt fodral

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Gitarr, Akustisk Young chang f-15 (lackskador/kantstött på kropp, rester från klisterlapp på kropp) med mjukt fodral

300 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr, SX med mjukt fodral

550 kr

Utrop: 350 kr

Gitarr, Akustisk Ibanez 950 (kantstött/lackskador på kropp, hål i sarjen efter mikrofoningång, sliten) med kartong

1 000 kr

Utrop: 150 kr

Klarinett, Noblet Paris (sliten, ingen funktionsgaranti) med väska

700 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd, Onkyo DV-SP-502 med fjärrkontroll, manual

550 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Elektronik

Radio, Tivoli Audio Ipal, strömsladd

1 200 kr

Utrop: 800 kr