561 - 580 av 605
1...28293031 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 6 november 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Sockerskål med lock Meissen, H.ca 8cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin Katt B&G, H.ca 13cm

450 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin Katt B&G, H.ca 8cm, nagg på tassen

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas "Havsörn", H.ca 20cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat "Kåbergs 1856-1956" graverat i botten

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskulptur Kosta Göran Wärff, H. ca 15cm

500 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par Ljusstakar, H. ca 18cm, silver

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Thekanna med lock, Vinranka Gefle, H:ca 17cm

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Thekanna med lock, Arabi, H.ca 13cm

550 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Transjö Sven-Åke Carlsson "Hällristning", H.ca 18cm

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Herrur Tissot, quartz, datum, doublé, med läderarmband

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "Gorilla" Stig Lindberg Gustavsberg, H.ca 10cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "Uggla" Carl Harry Stålhane Rörstrand, H.ca 8,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kedja Pansar, ca 36cm, 18K. Vikt 1,4g

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Hänge "hjärta", 18K. Vikt 1,4g

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Hänge, silver. Vikt 1,5g

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Örhängen med pärlor och vita stenar, 18K. Vikt 3,1g

850 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

6 Kaffekoppar med fat, Pors Upsala-Ekeby, smärre nagg, skador i glasyr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

6 Köttknivar Laguiole de Table, i etui

1 700 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

6 Ölsejdlar i grönt glas, H.ca 12cm

50 kr

Utrop: 50 kr