1001 - 1020 av 1 026
1...505152 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2009

Klubbad för

Damur, Emporio Armani i stål quartz mineralglas med läderarmband referensnr. AR-0204, Går ej, små skador i glaset

200 kr

Utrop: 475 kr

Herrur, Tissot Seastar i stål/doublé quartz mineralglas med läderarmband

375 kr

Utrop: 125 kr

Elgitarr, Epiphone modell Les paul `56 gold top snr: I03080452 med hårt fodral

3 400 kr

Utrop: 4 000 kr

Violin, Pollastri Gaertano Bologna 1932 med kopia på värderingsintyg.(300.000kr) I hårt fodral och med tillhörande smärting

81 000 kr

Utrop: 34 500 kr

Elgitarr, Gibson modell Les Paul Faded 50´s style neck USA modellnr. LPFHBNHI snr. 029150487 med hårt fodral. Plektrum skydd i fodralet.

7 500 kr

Utrop: 8 700 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad Epiphone modell AJ-100 snr T06060193 med fodral, mindre repor på lock, med mjukt fodral

700 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr, Fender modell Stratocaster 60th Anniversary USA snr Z026792 i mjukt fodral, svajarm o insexnycklar i fodralet

6 600 kr

Utrop: 7 600 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad mickad Washburn snr 9302012, lackskador på lock, med trasigt fodral, saknar en knapp på equalizern. mindre stötskada på huvud

700 kr

Utrop: 850 kr

Elbas, Squier by Fender J Bass snr IC070631269 (Indonesien) med svart gigbag

1 000 kr

Utrop: 950 kr

Förstärkare, till Elbas Fender modell Rumble 15 PR 497 med nätkabel

600 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad Levin, med mic & Eq, modell W20CESB med mjukt fodral

950 kr

Utrop: 850 kr

Gitarr, akustisk nylonsträngad Hohner modell HC06 snr 107235 med hårt fodral

550 kr

Utrop: 650 kr

Gitarr, akustisk nylonsträngad Bjärton modell Rebecka snr. 54203291 i kartong, Bruksskick

700 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, systemkamera Canon modell Eos 1000FN med objektiv Canon 35-80mm 1:4-5.6 Ej Funktionsgaranti

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon EM med objektiv Nikon 50mm 1:1.8 med fodral, ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Systemkamera Minolta Dynax 500si med objektiv 30-50mm 1:3.5 (22)-4.5 Ej funktionsgaranti

400 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, LM Ericssons Kobratelefon grön, ej funktionsgaranti. Bruksskick

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Macbook, Bärbar dator från Apple modell C2D med 80gb HD, Installations DVD´s, Strömadapter samt dataväska

5 600 kr

Utrop: 3 800 kr

Pantvaror Elektronik

Airport, Router för musik och utskrifter. 802.11n standard PC/MAC. Med strömadapter, CD samt manual

425 kr

Utrop: 100 kr

Vägglyster, lampa i mässing med prismor. Höjd ca 25cm

175 kr

Utrop: 100 kr