1381 - 1392 av 1 392
1...686970 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2009

Klubbad för

Herrur, Breitling Chronospace, safirglas, quartz, något sliten länk, extra länkbit i box med manual

6 100 kr

Utrop: 4 100 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster Blackie, signerad Eric Clapton, snr: SZ6284948 i fodral med svajarm och kabel

8 600 kr

Utrop: 6 500 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digital videokamera, Canon MD111, minidv med laddare, instruktionsbok, videosladd i kartong, ej funktionsgaranti

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Videokamera Sony DCR-DVD105E med laddare, instruktionsbok, videosladd i väska, ej funktionsgaranti, något repig

1 000 kr

Utrop: 550 kr

Figurin, Royal Copenhagen, två isbjörnar som leker H: ca 20cm i orginalkartong

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Skulptur, Glas, Brains John 7099863 H: ca 7cm, signerad Bertil Vallien, i orginalkartong

700 kr

Utrop: 475 kr

Konstglas, Kattdjur, handmålad H:14,5cm Kosta Boda, sea glasbruk

550 kr

Utrop: 550 kr

Porslin, Tekanna med lock, Royal Copenhagen, Musselmalet genombruten kant H: ca 22cm

1 500 kr

Utrop: 350 kr

Vas, Argenta Gustavsberg H: ca 23cm

1 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Vas, Argenta Gustavsberg med silverdekor H:ca 24,5cm

Utrop: 2 100 kr

Porslin, Uppläggningsfat Rörstrand, stämplat i botten Thors Konfektion AB Malmö, L: ca 35cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Figurin, Isbjörn Royal Copenhagen 1137, 2:a sortering L: ca 27cm H:ca 17cm

700 kr

Utrop: 800 kr