1201 - 1206 av 1 206
1...596061 Gå till
Just nu klubbas Klockor i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 23 mars 2010

Klubbad för

Elbas, Washburn T12 med kabel och axelrem i mjukt fodral, snr: 070900214

Utrop: 850 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, made in Mexico, snr: MN281241, i mjukt fodral

3 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr, Morgan Legend Series, utan strängar, i mjukt fodral

750 kr

Utrop: 350 kr

Elbas, Ibanez Soundgear, made in Indonesia, små repor, GSR 200, snr: 010527704, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 475 kr

Pantvaror Elektronik

Fiskerulle, för flugfiske, Ron Thompson Avalon, 5/6 2B09, små repor

325 kr

Utrop: 350 kr

Vas, Kosta Boda signerad Bertil Vallien, höjd: ca 14,5cm bredd: 13cm

250 kr

Utrop: 700 kr