1161 - 1175 av 1 175
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2010

Klubbad för

Damur, Tissot med små diamanter, stål, quartz, safirglas, med läderarmband, L614. 111/44 SKQ-BC-10600

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Tirza 17 Rubins, Incablock Antimagnetic, datum, manuell, skadad urtavla

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Fiol, Karl Myrén, Modell: Mörsil 1930 Nr:57, repad och skador, i väska med två stråkar

2 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr, Fender Telecaster USA, en knapp saknas, lite nagg, Snr: N8339703 i väska

4 500 kr

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Elektronik

Mikrofon, JTS TK-600 med sladd och stativ, 2st högtalare Torque T70 CPA med stativ och sladdar, ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

GPS, Garmin Nuvi 660, med väska, cd-skiva, böcker och sladdar i box, ej funktionsgaranti

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson W880i, med laddare, USB, hörlurar, instruktionsböcker, cd-skiva i kartong, ej funktionsgaranti

Figurin, Lladro Flicka med fat, små skavanker (fat saknar bordstöd) H:40cm

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Skål, Signerad: Studio Åhus Sweden 1999 HD-AZ Ø22,5x18cm

550 kr

Utrop: 200 kr

Spel, Roulettespel Dal Negro i väska med spelmarker och tillbehör

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge, 18K 2,5g

Utrop: 700 kr

Vas, Bavaria med blommotiv 35cm

Metronom, Maelzel Paquet 1846, France, ej funktionsgaranti

150 kr

Utrop: 50 kr

Värmare, Sängvaärmare i koppar, ej funktionsgaranti

475 kr

Utrop: 200 kr

Mikrofon, Electrovoice PL80 med stativ, ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 100 kr