1461 - 1470 av 1 470
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 juni 2010

Klubbad för

Keystation, M-Audio modell: 61es snr: 2080660321, ej funktionsgaranti, i låda utan adapter

550 kr

Utrop: 500 kr

Monitorer, 2 Fostex pm-2 aktiv med strömkabel i kartong, snr: 0601363 TS, ej funktionsgaranti

2 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Trigger, M-Audio 16pad midi trummkontroll, saknar knoppar till skjutreglar med usb sladd och snabbguide, snr: 482980 i kartong, ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, Akustisk med mikrofon,Tanglewood modellnr:TW1000CEB, snr:0611010045,bruksslitage, i fodral

4 500 kr

Utrop: 2 100 kr

Gitarr, Akustisk med mikrofon Jack & Danny brothers,modell W600EO i fodral, lackskador

700 kr

Utrop: 475 kr

Pantvaror Elektronik

Mikrofon, Brauner Valvet-VM1 Lite, snr: 478 med tillhörande förstärkare VPS1 med mikrofonskabel i väska, instruktionsbok, ej funktionsgaranti, ej nätkabel

10 400 kr

Utrop: 10 000 kr

Porslin, Tallrikar,10 Flata,10 Djupa,10 Assietter,Christineholm Sigvard Bernadotte 2000, i orginalkartonger

2 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Porslin, Gustavsberg Stig Lindberg modell Berså, 1 Kanna H: 12,5cm, 1 Kopp, 1 Ströare naggad

325 kr

Utrop: 400 kr

Figurin, Lladro kvinnoansikte H: 34cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Malmkrona, 8 armad med skärmar, ej funktionsgaranti, kapad elsladd

850 kr

Utrop: 1 300 kr