21 - 40 av 193
123...10 Gå till
Sortering

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2011

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Cliquetis, Julia Abadie, 100 % siden, 90x90 cm, mellanblå, vit, guld. Några tråddragningar.

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Visa vara

Kläder Skor

SANDALETTE, YSL, grå metallic läder, klack 8 cm, stl 39, originalask.

500 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Kläder Skor

SANDALETTE, YSL, guldfäragt präglat läder, klack 10 cm, stl 38, originalkartong.

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 30, monogram denim, 30x16x12 cm, dustbag.

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 30, vit multicolour, monogram canvas, 30x20x17 cm. Nycklar saknas.

4 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette, monogram, vit, multicolour, 20x12x4 cm.

1 700 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Cabas Mezo, monogram canvas, 32x30x15 cm, visst slitage.

3 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Cabas Piano, monogram canvas, 27x24x11 cm, visst slitage.

2 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOEWE, svart sammet/läder, 23x20x8 cm, dustbag.

Återropad

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, liten bag i mörkrött läder,25x13x12 cm, tillbehör, axelrem, dustbag. Visst slitage på väskans hörn.

Återropad

Utrop: 1 400 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LONGCHAMP, svart läder, 23x23x11 cm, dustbag. Visst slitage på handtagen.

425 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, VERIVINCI, svart läder, vitmetall, längd på tofsen 15 cm.

Återropad

Utrop: 250 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grukar, 100 % siden, 90x90 cm, svart, vit, grå, guld.

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, mod. Hellier, cognacs färgat läder, 20x22x14 cm, dustbag. Tillbehör axelrem.

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, brun melerad skinnlack, sign. Roger Saul, 29x32x12 cm, visst slitage.

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder med spänne i borstad vitmetall, 32x26 x8 cm, dustbag.

500 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, svart scotchgrain, läder 20x24x11 cm, hörnen på väskans botten är något slitna.

850 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, COACH, svart läder med mässingsfärgade detaljer 26x28x12 cm.

600 kr

Utrop: 700 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CELINE, svart läder med grå metall detaljer, 30x22x 7 cm, dustbag.

Återropad

Utrop: 3 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LONGCHAMP, ljusbrige läder med vitmetall detaljer, 33x19x9 cm, dustbag.

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Visa vara

Om auktionen