21 - 40 av 168
123...9 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Lördag 21 januari 2012

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, La Rosee, Anne Gavarni, 100% siden, 90x90 cm, grå, mintgrön, rosa. Sjalen har några fläckar, något hål och vissa tråddragningar.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MOSCHINO, svart läder, rosa tyg foder, 30x17 cm.

750 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, MULBERRY, rostbrunt läder Orleans Chestnut, 26x16x14 cm. Visst slitage och färgskador på lädret.

950 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, MULBERRY, svart präglat läder (Kongo), 18x13 cm, kalender saknas.

1 100 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart präglat läder (Kongo), 23x17x9 cm, tillbehör axelrem. Obs! lilla modellen.

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, DYBERG&KERN, vitmetall med imitationspärlor, längd 20 cm.

300 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, mod. Beverly MM, monogram canvas, 32x18x10 cm, dustbag, kvitto från 9/5 2007 finns.

3 700 kr

Utrop: 3 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Christoffer Columbus, Carl Percevaux, 90x90 cm, 100 % jacquardsiden. Galeon (Fregattskepp), denna design tillverkades för att fira Christoffer Colombus upptäckt av Amerika. Hermès har slutat att tillverka sjalar i silkesjacquard då det blev för kostsamt.

33 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Fleur de Lotus, Christia Vauzelles, 100 % siden, 90x90 cm, gråblå, gul, grå. Kantsömmarna är dåliga på vissa ställen, några fläckar.

700 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage 1980-tal, svart läder med gulmetal detaljer, rött skinnfode 23x19x8 cm, löstagbar axelrem, dustbag.

2 100 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, CELINE, vintage 1970-tal, präglad skinnlack mörk marinblå, gulmetall detaljer, 20x15x6 cm, axelrem, dustbag.

3 100 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, CELINE, vintage 1970-tal, brunt läder med gulmetall detaljer, bredd 4 cm, längd 75 cm.

700 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, vintage, gulmetall kedja, reglerbar längd (total längd 100 cm).

750 kr

Utrop: 600 kr

COLLIER, CELINE, vintage 1970-tal, gulmetall, längd 80 cm.

1 200 kr

Utrop: 400 kr

VÄSKA, ERMANO SENS SERENA, vintage 1970-tal, mörk grön skinnlack, foder i marinblått skinn, mocka, 20x15x7 cm, axelrem gulmetallkedja.

350 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, vintage, svart krokopräglat läder, bredd 4 cm, längd 80 cm.

500 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, BEAUTYBOX, CHRISTIAN DIOR vintage, beige, brun tyg, brunt läder, 30x18x20 cm, visst slitage.

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, CHRISTIAN DIOR, beige, brun tyg, läder, hållare för 4 st nycklar, 10x5 cm.

250 kr

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, GIVENCHY, förgylld metall, clips.

250 kr

Utrop: 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Montorgueil PM, monogram canvas, 36x21x16 cm, lädret på dragtapp saknas, något slitna hörn.

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr