1461 - 1461 av 1 461
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2011

Klubbad för

Oljemålning, på duk signerad Tord Lager, daterad 1983, 65x54cm, inramad (d)

1 600 kr

Utrop: 950 kr