1661 - 1680 av 1 681
1...838485 Gå till
Sortering

Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2012

Klubbad för

Pantvaror Diverse musik

Elgitarr, Ovation Breadwinner snr. E 2503 ca1973-75, små stötskador, en platta till stämskruv saknas, i hårt fodral

4 400 kr

Utrop: 3 500 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Gitarr, Akustisk Cataluna SGS-c900 med mikrofonsystem i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 700 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Gitarr, Akustisk Yamaha FG-420A snr 91107467 i hårt fodral

750 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Gitarr, Akustisk Goya Levin m-22 snr. 442060, spricka i locket, hårt fodral

1 600 kr

Utrop: 650 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Elgitarr, Epiphone SG Snr EE-03091229, axelbandsknopp flyttad, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Elgitarr, Fender Stratocaster, snr. Z9486938 (2009) i mjukt fodral

5 000 kr

Utrop: 5 800 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Gitarr, Akustisk Yamaha CG100A snr. 11218022, skador på halsen i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Elgitarr, Shamray Custom CS-1978 i fodral

3 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Gitarr, Akustisk Lugnås Studio i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 750 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Gitarr, 12-strängad akustisk Moridaira modell B18 snr 90905, stall släppt i limning, lackskador och bucklor, utan fodral

1 600 kr

Utrop: 500 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Elbas, Ranger, två skruvar saknas till plektrumskydd, lackskador i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Akustisk Gitarr, Yamaha CG-120 snr 90202210, repig, i hårt fodral

300 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse musik

Gitarr, Akustisk Takamine G-series modell Takamini med mikrofonsystem, snr 3400483 saknar en sträng, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Pantvaror Kamera

Kamerahus, Nikon D3100 snr. 6205986 med Objektiv Nikon 18-55mm snr 46875733, laddare saknas, ej funktionsgaranti

1 800 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Pantvaror Elektronik

Sticksåg Festool, PS 300 med manual, snr: 561313 i väska med kabel samt sågblad

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

Visa vara

Pantvaror Elektronik

Festool, Grovdammsugare Festool ct mini snr: 456760

2 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Visa vara

Pantvaror Elektronik

Laddare, solljusdriven mobilladdare i kartong med tillbehör

150 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse

Glas, Pokal/Vas på fot, Kosta Boda, ca 35 cm hög nr 3252290009/100

375 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse

Koppar, 1 Panna 1 Hållare

100 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Pantvaror Diverse

Slev, i tenn, Engelsk

25 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Om auktionen