1901 - 1910 av 1 910
1...949596 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 mars 2012

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

DVD, Portabel DVD/TV Philips Pet 735/00 med fjärr, adapter och antenn

550 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Elektronik

DVD, Strato DVD2503 med scartkabel

125 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Macbook Pro, 2,3 GHz Intel Core i5, 4gb 1333Mhz DDR2, 13" skärm med strömkabel i väska

Pantvaror Elektronik

Dator, Bärbar dator Acer Aspire 5553G, saknar strömadapter

1 900 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalt kamerahus Canon Eos 5D snr:0530320858 med laddare

Fat, Ø14cm Gustavsberg Argenta

375 kr

Utrop: 1 000 kr

Bägare, 6st okänd metall H:ca14cm Ø7cm, något ojämna

125 kr

Utrop: 50 kr

Sockerskål, med tång, nysilver

50 kr

Utrop: 50 kr

Sax, Fruktsax, nysilver

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Sjögräsvas, Kosta, Vicke Lindstrand nr. 1717, H26,5cm, nagg i botten, små repor

225 kr

Utrop: 550 kr