541 - 544 av 544
1...262728 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 26 april 2012

Klubbad för

MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, silver, förgyllt silver, gröna stenar, gravyr på en, total vikt 33,6 g, 1 par stämplade Guldvaruaktiebolaget, Malmö 1943, 1 par stämplade Guldvaru AB, Falköping 1968.

Utrop: 475 kr

ARMBAND, silver, längd 18 cm, bismarcklänk och halvkulor, vikt 14 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

RING, 18K vitguld, 3 dia- manter ca 0,18 ctv, stl 15,75 mm, vikt 2,2 g.

Utrop: 1 100 kr

FÖRSTORINGSGLAS, diameter ca 4,2 cm, vikt 86,0 g, etui.

Utrop: 250 kr