261 - 268 av 268
1...121314 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 1 september 2012

Klubbad för

Klockor Versace

VERSACE, damur, 27 mm, Boett nr. 898042-0112, 18K guld, quartz, mineralglas, liten sekundvisare, integrerat läderband, viklås i gulmetall, ca 2005.

Utrop: 6 900 kr

Klockor Bvlgari

BVLGARI, Aluminium, Cal 002-TEEE, Serie nr. L 65868, Ref nr. AL 32 TA, damur, 32 mm, aluminium/gummi, quartz, safirglas, datum, integrerat gummiband, originalspänne i aluminium, cert, maj 2005, box.

Utrop: 6 500 kr

Klockor Bvlgari

BVLGARI, Jeddah, Cal ETA 2824-2, Serie nr. 023/300, herrur, 33,5 mm, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, läderband, originalspänne, cert (ej komplett), ca 1995, box.

6 300 kr

Utrop: 5 900 kr

must de CARTIER, Tank, Cal 87, Boett nr. 2413/128629PL, herrur, 25,5 x 25,5 (34) mm, förgyllt silver, quartz, safirglas, datum, läderband, viklås, ca 2003.

5 800 kr

Utrop: 4 900 kr

Klockor Tudor

TUDOR, Prince Oysterdate, Cal ETA 2824-2, Serie nr. B462954, Ref nr. 74000N, Boett nr. 74000, herrur, 34,5 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, skadad urtavla, originallänk, viklås, Ref nr. 6248-19-R5/597, tillverkad 1993, cert, november 2000.

Utrop: 6 100 kr

FICKUR, 47 mm, Boett nr. 41844, 18K guld, ankargång, skadad urtavla, mönster, monogram, bucklor, ca 1910, kedja i gulmetall.

3 400 kr

Utrop: 2 900 kr

OMEGA, Constellation, Chronometre, s.k. "Pie-pan", Cal 505, Serie nr. 15349914, Ref nr. CK 2852, Boett nr. 2852-7 SC, herrur, 35 mm, stål, automatisk, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1956.

3 700 kr

Utrop: 3 700 kr

Bild saknas

OMEGA, Constellation, Grand Luxe, Chronometre, s.k. "pie-pan", Ref nr. OT 14355 SC, herrur, 34,5 mm, 18K guld, plexiglas, skadad urtavla (7/10), originallänk, viklås, totalvikt 134,5 gram, ca 1953.

Utrop: 34 000 kr