1561 - 1575 av 1 575
1...777879 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2012

Klubbad för

Parti guld defekt 14K 3,2g

Utrop: 850 kr

Örhängen tre par med stenar 14K 2,5g

500 kr

Utrop: 650 kr

Ringar 2st defekta 18K 1,0g

250 kr

Utrop: 325 kr

Brosch med stenar 18K 8,1g

Utrop: 2 700 kr

Örhängen ett par 18K 2,7g

Utrop: 1 000 kr

Hänge 14K 1,7g

550 kr

Utrop: 450 kr

Hänge 14K 1,1g

200 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld defekt 18K 9,2g

Utrop: 3 000 kr

Hängen 2st med stenar 18K 1,6g

Utrop: 650 kr

Glasskål 115mm hög Ø185mm, blågrön, nagg i kanterna

125 kr

Utrop: 75 kr

Glasskål design Renate Stock Sea Kosta 160mm hög Ø170mm

100 kr

Utrop: 75 kr

Servettringar 2st graverade S925 62,7g

325 kr

Utrop: 375 kr

Servettring design och stämplad Svenskt Tenn S925/gulmetall bruttovikt 80,5g

200 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 12st modell Tornedal S830 120mm 178,9g

800 kr

Utrop: 900 kr

Slipsklämma förgylld S835 vissa delar ej silver 7,7g

25 kr

Utrop: 75 kr