41 - 60 av 600
1234...30 Gå till

Avslutad | Julklapps – Lördag 21 december 2013

Klubbad för

ARMBAND, sterlingsilver, pärlemor, slipad pyrit, bredd 13 mm, längd 20 cm, vikt 21,6 g.

475 kr

Utrop: 550 kr

PÄRLCOLLIER/PÄRLÖRHÄNGEN, odlade sötvattenspärlor, ca 7 mm, sterlingsilver, längd 44 cm, stift.

250 kr

Utrop: 200 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, rosa kvarts, förgyllt lås, 2 rader, längd 75 cm.

Utrop: 225 kr

Smycken Övrigt

NETSUKE, ben, man med fisk i korg, höjd 5 cm.

275 kr

Utrop: 275 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, ca 10 mm, längd 130 cm.

850 kr

Utrop: 275 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, ca 9 mm, röda, kullås i sterlingsilver, längd 44 cm.

300 kr

Utrop: 225 kr

Smycken Övrigt

NETSUKE, trä, mask, signerad, ca 5X3X1,5 cm.

150 kr

Utrop: 175 kr

PARFYMFLASKA, emalj på koppar, asiatiskt motiv, höjd 7,5 cm.

200 kr

Utrop: 225 kr

GIANNI VECCI, damur, 23 mm, quartz, silver, slipad pyrit, läderband, ca 2010.

300 kr

Utrop: 275 kr

GIANNI VECCI, damur, 16 mm, quartz, stål/silver, slipad pyrit, läderband, ca 2010.

375 kr

Utrop: 275 kr

CASA DI VELLI, damur, 30X20 mm, quartz, stål/silver, slipad pyrit, läderband, ca 2010.

375 kr

Utrop: 275 kr

ARMBAND, facetterade ametister,

300 kr

Utrop: 400 kr

ARMBAND, runda ametister,

Utrop: 1 300 kr

ARMBAND, ametistdroppar,

325 kr

Utrop: 300 kr

ARMBAND, rosenkvartz,

Utrop: 400 kr

ARMBAND, 6 färger, topaser och citriner,

600 kr

Utrop: 700 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, ca 8X9 mm, längd 120 cm.

225 kr

Utrop: 225 kr

ARMBAND, silver, gulgrön kvarts, bredd 4 cm, längd 16,5-21 cm, vikt 54,7 g.

Utrop: 1 200 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, gröna, ca 6 mm, längd 252 cm.

200 kr

Utrop: 225 kr

COLLIER, gröna, röda och bruna agater, längd 120 cm.

275 kr

Utrop: 225 kr