1321 - 1323 av 1 323
1...656667 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2013

Klubbad för

Digitalkamera Pentax 200K med objektiv Pentax 1:3.5-5.6 18-55mm Snr: 6128623, 1 Objektiv Samsung D-Xenon 1:4.0-5.6 50-200mm Snr: ZR02C40Q207908K, 1 Blixt Sunpak Power Zoom 4000AF, 1 Minneskort 4GB, med väska, spricka i kamerahuset vid bandfästet

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Tavla av Anna Gardell Ericson 1853-1939, signerad, kustmotiv, akvarell, 34x49cm

7 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Surfplatta Samsung Galaxy Tab 2 10.1, 16GB, Imei: 354077/05/592892/3, Snr: R21D218620F med laddare och tillbehör i kartong, oanvänd, köpt 2013-05-26, låst till Tele2

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr