1501 - 1520 av 1 542
1...75767778 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014

Klubbad för

Kamera, digital systemkamera Canon EOS 450D DS126181 snr: 1830506718, med objektiv Canon EFS 18-55mm snr: 5352602215, 4GB minneskort med laddare i väska

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Dragspel

Dragspel, Stagi Concertina i mjuk tygpåse

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Elektronik Spel

Portabel spelkonsol, PSP 1001 serienummer: SC0404344 små repor finns, minneskort 8GB, med 4 spel, fodral samt laddare

300 kr

Utrop: 300 kr

Jaktkniv, Hitchmough, graverad på båda sidor av bladet av Stanley Stoltz med tillhörande Hitchmough fodral i skinn

Utrop: 4 100 kr

Elektronik Spel

Spelkonsol, Microsoft Xbox 360 slim 4GB, serienummer: 005828522209, med en handkontroll, strömsladd A/V kabel samt 6 spel

475 kr

Utrop: 400 kr

Kläder Övrigt

Jacka, Morris storlek M, röd herrmodell

500 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy Note II 16GB imei: 354792056521663/01 små repor på baksidan, med flipcover och laddare

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Figurin, Royal Copenhagen B&G numrerad 1619

225 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Royal Copenhagen B&G numrerad 4027

400 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy GIO GT-S5660, imei: 359655049709189, små repor och märken, med laddare, okänd operatör

100 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstakar, ett par i mässing, buckliga

75 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia RAY ST-18i, imei: 358343042050460, små repor och märken, med laddare och minneskort 4GB, okänd operatör

125 kr

Utrop: 250 kr

Kniv, Lappkniv, skaft och fodral gjort av renhorn

150 kr

Utrop: 200 kr

Kniv, slitet blad, skadat skaft med fodral

250 kr

Utrop: 100 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia U imei: 354457053148973, med laddare i kartong, få små repor, okänd operatör

275 kr

Utrop: 450 kr

Damur, Jet Set Beverly Hills J6185 quartz med stenar

175 kr

Utrop: 75 kr

Accessoarer Övrigt

Ring, Esprit med stenar Ø17 silver S925 9,6g

75 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, Sony X10 Mini Pro, repor och märken finns, imei: 012342005017654 operatör okänd, med laddare, handsfree och hörlurar

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Golfset med bärbag Cobra, 3-9+S Mizuno, 1 metallwood samt 1 putter

800 kr

Utrop: 300 kr

Systemkamera Minolta 505 Si, Dynax, snr: 95805296, 1 Sigma objektiv 28-105mm, 1 Sigma objektiv 100-300mm, i väska.

550 kr

Utrop: 350 kr