821 - 840 av 849
1...414243 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2014

Klubbad för

Kristallskål H:7cm Ø ca13cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Kristallkaraff med stopp H: 24cm med 6st Likörglas H 6cm Ø 5cm ett med skadad kant

425 kr

Utrop: 75 kr

Kristallskål på fot med lock H: 22cm Ø 12cm

325 kr

Utrop: 75 kr

Kristallskål med lock H: 17cm Ø 18,5cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Glasfat på fot H 9cm Ø 18cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Kristallskål H:14cm Ø ca22,5cm

325 kr

Utrop: 100 kr

Elektronik Hushåll

Vinglas, 6st Kosta Boda serie Chateau, design Bertil Vallien höjd 19cm

800 kr

Utrop: 150 kr

Elektronik Hushåll

Vinglas 10st Kosta Boda serie Chateau design Bertil Vallien höjd 17,5cm

1 300 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Rosa Ljung Katt H: 20cm lite krackelerad

50 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Tillbehör

Musikinstrument Behringer FS112B snr N11999 i orginalkartong

75 kr

Utrop: 100 kr

Digitalkamera Fujifilm Finepix J27 10,2 MP snr: 9US23065 med minneskort 2GB batteri samt laddare i mjuk väska

175 kr

Utrop: 150 kr

Smycken Övrigt

Halskedja och Armband i okänd metall 77,9g 51cm och 21cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik TV-apparater

Handic 26 tum Platt-TV LC26D22DVD snr: 100802891207 med fjärrkontroll och manual i orginalkartong

750 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik TV-apparater

Elektronik, Plasma platt-TV LG 42 tum 42PG100R snr: 810MACE4T251 med fjärrkontroll som saknar batterilucka och kablar

700 kr

Utrop: 1 200 kr

Matta, orientalisk matta modell Bidjar handknuten ull på bomullsvarp 65x53cm

375 kr

Utrop: 400 kr

Porslin 1st Äggkopp Rörstrand i orginalask

125 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake Orrefors formgivare Lars Hellsten höjd 9cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas kristall signerad Kosta HL196 WÄRFF höjd 24cm Ø 9,5cm lite mjölkig i glaset

50 kr

Utrop: 75 kr

Porslin 5st Jultallrikar miniatyr Rörstrand 1968-1972 i orginalask

100 kr

Utrop: 50 kr

Samlarobjekt Scandia Tenn 2st Tennfat Gustav II Adolph samt Gustav Vasa Ø 20cm

75 kr

Utrop: 50 kr