1 - 20 av 33
12 Gå till

Avslutad | Välgörenhet – Fredag 3 oktober 2014

Klubbad för

Konst Fotografi

FOTOGRAFI, Johan Staël von Holstein, Tupp i Manila, inramad i röd ram med akryl, 65X65 cm, nr 15/99.

3 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Litografier

LITOGRAFI, Ardy Strüver, Dreaming Aubergine, inramad i vit ram med vit passpartout, bildyta höjd 76 cm och bredd 57 cm, höjd 84 cm och bredd 65 cm, nr 48/200.

4 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Grafik

GRAFISK ILLUSTRATION/BOK, Grafisk Illustration av Millis Sarri, Super-Charlie, - alla barn är superhjältar, höjd 100 cm och bredd 70 cm. Bok författad av Camilla Läckberg och illustrerad av Millis Sarri, Super-Charlie & monsterbacillerna, höjd 29,5 cm och bredd 22 cm, signerad av Millis Sarri och Camilla Läckberg.

5 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Litografier

LITOGRAFI, Petter, Lill Babs från så mycket bättre, höjd 54 cm och bredd 42 cm, oramad, nr 185/190.

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Litografier

LITOGRAFI, Petter, Lill Babs från så mycket bättre, höjd 54 cm och bredd 42 cm, oramad, nr 11/190.

3 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Litografier

LITOGRAFI, Petter, Lill Babs från så mycket bättre, höjd 54 cm och bredd 42 cm, oramad, nr 13/190.

2 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Litografier

LITOGRAFI, Petter, Lill Babs från så mycket bättre, höjd 54 cm och bredd 42 cm, oramad, nr 175/190.

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Grafik

GRAFISK ILLUSTRATION/BOK, Grafisk illustration av Ola Skogäng, Godnattstund, höjd 80 cm och bredd 140 cm, Bok av Ola Skogäng och Daniel Thollin, höjd 22 cm och bredd 15 cm, Theos Ockulta kuriositeter, signerad av Ola Skogäng.

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Fotografi

FOTOGRAFI PÅ PLEXIGLAS, Ivan da Silva, höjd 70 cm, bredd 100 cm och djup 1 cm.

5 500 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA, Niklas Wikegård, akrylmålning på canvasduk, höjd 70 cm och bredd 50 cm.

7 000 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA, Anna Benson, akrylmålning på canvasduk, höjd 100 cm och bredd 80 cm.

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Litografier

LITOGRAFI, Lasse Åberg, Commercial Tv, bildyta höjd 54 cm och bredd 45 cm, träram med vit passpartout, höjd 70 cm och bredd 60 cm.

5 100 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA, Mikael Kallioniemi, Se mig, akryl på canvasduk, höjd 100 cm och bredd 70 cm.

3 700 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA, Lulu Carter, Pollock + Miro´= Lulu´, akryl på canvasduk, höjd 70 cm och bredd 50 cm.

2 900 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA, Peder Lamm, Cave Canem (varning för hunden), akryl på canvasduk, höjd 70 cm och bredd 50 cm.

5 100 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA, Carolina Klüft, Newborn, akryl på canvasduk, höjd 50 och bredd 70 cm.

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA, Gudmundur Norr Palmason, akryl på canvasduk, höjd 70 cm och bredd 50 cm.

3 600 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA, Karin Mannerstål, Untiteld, akryl på canvasduk, höjd 50 och bredd 70 cm.

850 kr

Utrop: 1 000 kr

TAVLA/POLAROIDFOTOGRAFIER, Max Martin & Kristoffer Berg, 3.33, akryl på canvasduk, höjd 50 och bredd 70 cm, 3 st polaroidbilder bildyta höjd 8 cm och bredd 7,7 cm.

20 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Fotografi

FOTOGRAFI, Joachim Vogel, fotografi på canvasduk, Burmas dubbla leende, fluoriscerande effekter, personligt brev, höjd 50 och bredd 70 cm.

5 100 kr

Utrop: 1 000 kr