121 - 135 av 135
1...567 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 6 november 2014

Klubbad för

Kläder Jackor

JACKA, MOUNTAIN WORKS, svart/orange reversible med luva, nylon, gåsdun, stl S.

550 kr

Utrop: 500 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, brunt guccissima läder, stl 44, lädersula

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

KÄNGOR, PRADA, svart läder, mörkgrönt tyg, grov gummisula, stl 41 (7½), snörning.

950 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

KÄNGOR, HARLEY DAVIDSON, svart läder, snörning, stl 43, gummisula,

Utrop: 450 kr

Kläder Skor

KÄNGOR, LOUIS VUITTON, brun mocka, brunt ponny skinn, stl 42, snörning, gummisula, lite repor på läder detaljerna.

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

KÄNGOR, GUCCI, svart läder, svart tyg, stl 42, snörning, gummisula, visst slitage.

600 kr

Utrop: 700 kr

Kläder Kavajer

KAVAJER, GIORGIO ARMANI, Le Collezioni, 100% ull, siden slag och klädda knappar, stl 52, enkelknäppning, framficka.

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, S.T DUPONT, K1BL06, kulspets, förgylld metall, etui, ytterkartong.

400 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, Trinity, guldpläterad, 293620, cert, etui, ytterkartong.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, S.T. DUPONT, 85GBG57, vit och gulmetall, 6x3,5cm, etui, ytterkartong.

750 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, CARTIER, 61703J, guldpläterad, röd lack, 7x2,5cm, etui, ytter kartong.

700 kr

Utrop: 500 kr

Kläder Kavajer

KAVAJ, HARRIS TWEED, grönbrun tweed med röda och blåa rutor, foder i burgund, enkelknäppt med dubbel slits, kilsydda innerfickor, tre ärmknappar, storlek 52, tillverkad i Skottland

1 900 kr

Utrop: 800 kr

Dosor-Etuier Övrigt

RESEHUMIDOR, DAVIDOFF, GM Thuya Brilliant, olika träslag, 24x24x6cm rymmer 12-18 cigarer, några repor, dustbag.

3 000 kr

Utrop: 3 200 kr

Kläder Jackor

DUNJACKA, MARLBORO CLASSIC, gråsvart, bruna läder detaljer, avtagbar luva, orange foder, stl medium (52).

425 kr

Utrop: 350 kr

Kläder Kavajer

KAVAJ, BURBERRY, svart, 100% ull, stl 52 enkelknäppning, shop condition.

Utrop: 1 600 kr