1461 - 1474 av 1 474
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 december 2014

Klubbad för

Seiko herrur stål, med datum, safirglas, ref nr 7T92-0MF0, snr 1D1734, chronograph, repig boett, slitet läderband

850 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Casio

Casio herrur stål, safirglas, digital, model Edifice 2610, EFD-105, med originallänk i stål, länk ej på plats, stift medföljer

Utrop: 250 kr

Digital kamera Nikon D600, snr 6045068, med objektiv Nikkor 50MM 1:1.8D snr 2503450, laddare, manual, rem, garantibevis, service warranty medföljer i originalkartong

6 400 kr

Utrop: 4 800 kr

Blixt Sigma EF-530 DG ST, snr 10158604

450 kr

Utrop: 550 kr

Skål Atoll design Anna Ehrner för Kosta Boda, i blått glas, Ø17½ höjd ca 6cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Lykta snöboll design Anna Wärff för Kosta Boda, i klart glas Øca9cm höjd ca 6cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Vas design Kjell Engman för Kosta Boda, i blågrönt glas med rödgul fisk, höjd ca 25,5cm bredd ca19cm

800 kr

Utrop: 600 kr

Vas design Elis Bergh, höjd ca21cm, med dekor av en prinsessa och en lite pojke, graverad Kosta 1942 BW 87 Bergh

225 kr

Utrop: 250 kr

Aubergine Kosta Boda, design Gunnel Sahlin, 93914, ca 23cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Skål Orrefors, ca13x30cm höjd ca12cm, graverad W Johansson 502

300 kr

Utrop: 250 kr

Skål, ca16x20cm höjd ca6cm, design Bengt Edenfalk, verksam vid Orrefors och Skruf, graverad Edenfalk

200 kr

Utrop: 250 kr

Vas design Börje Eriksson, höjd ca15cm, flicka som dansra med blommor troligen ca 1970, graverad Orrefors F 2956 B2 DB, små repor förekommer undertill på botten

Utrop: 250 kr

Vas Zvizz Orrefors, design Ingegerd Råman, handmålad vas med vita linjer

450 kr

Utrop: 250 kr

Solglasögon Ray-Ban Vintage, sannolikt 1980-tal

600 kr

Utrop: 375 kr