1 - 20 av 578
123...29 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 26 januari 2015

Klubbad för

Blomkrukor 4st Rosa Ljung olika modeller

100 kr

Utrop: 125 kr

Höganäskruka 8L H28cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Höganäskruka 5L H23cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Kruka Rörstrand Ø18cm H14cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Boule set slitet i väska

25 kr

Utrop: 50 kr

Bärbar spelkonsol Sony PSP-1004K snr03-27401922-7946437 med laddare och instruktionsbok i kartong

250 kr

Utrop: 200 kr

Samlartallrik Rörstrand Ø21cm motiv "Ute" Anders Zorn nr4783B med intyg

150 kr

Utrop: 75 kr

Samlartallrik Rörstrand Ø21cm motiv "Reflexer"" Anders Zorn nr4264C med intyg

175 kr

Utrop: 75 kr

Blomkrukor 4st Rosa Ljung tre lika,en udda,en naggad

100 kr

Utrop: 125 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy Ace IMEI: 356511054056896 med laddare,extra bakstycke,datakabel i ask

250 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy Express imei: 355052050299942 med laddare i kartong

650 kr

Utrop: 425 kr

Laptop Compaq Mini 700 med laddare snr CNU9171NFD

550 kr

Utrop: 600 kr

Laptop HP Pavilion g7-1212eo snr: 00196-189-966-221 lösenord:PdnmW345 med laddare

950 kr

Utrop: 750 kr

Swiss Military Herrur 6-4190 6-5190 snr10108J quartz med extra länkar i ask

800 kr

Utrop: 600 kr

Jacgues Lemans Herrur 1-1403 quartz/går ej repigt glas med extra länkar i ask

300 kr

Utrop: 375 kr

Fickur N Tobias tre boetter 14K skelettboett, en graverad boett med datum

6 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Citizen Herrur eco-drive kronograf titan snr960207 med extra länkar i ask

650 kr

Utrop: 250 kr

Samlarmynt 24st Kungariket Svergie förgylld mässing i plastkasetter i schatull

Utrop: 1 800 kr

Eterna Herrur 18K Sonic electronic quartz/går ej Korridorarmband 18K brv92,5g

13 400 kr

Utrop: 9 900 kr

Armring 18K med pärlor öppningsbar skadat 14,5g

3 200 kr

Utrop: 3 800 kr