21 - 40 av 1 474
123...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2015

Klubbad för

Fodral, 12,5x19,5cm, tejprester

25 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy SIII, GT-I9300, imei:353412068687326, med laddare och handsfree, ny i kartong

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy SIII, GT-I9300, imei:353412068685668, med laddare och handsfree i kartong

600 kr

Utrop: 700 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy SIII, GT-I9300, imei:352612064439041, med laddare ej original, glapp

650 kr

Utrop: 750 kr

Laptop Lenovo, G50-45, 80E3, snr.pf03x5ftPF9XB4A16037, med strömsladd i kartong

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Laptop HP, Pavillion g series, g6-1309eo, snr.5CD20351V3, med strömsladd i väska

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Grafiskt blad med collageteknik, Louise Nevelson (1899-1988), signerad Louise Nevelson 1966 artists proof, 54x39cm

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Akustisk gitarr Cataluna, SGS-C920CESB, snr.102501161, med mic, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 750 kr

Akustisk gitarr Levin, snr.194734, krackelerad, bottenskruv saknas, stallet på väg att lossna, i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Laptop Lenovo, B50-45, 80F0, snr.3491555500326, med strömsladd i väska

950 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 11st, S830, 108,4g, 114mm, modell Valdres

300 kr

Utrop: 350 kr

Matsked S830, 62,4g, 211mm, modell Gammal Fransk

200 kr

Utrop: 200 kr

Sked S830, 29,1g, 164mm, modell Haga

75 kr

Utrop: 100 kr

Bordsskedar 2st S830, 69,7g, 178mm, modell Disa

175 kr

Utrop: 225 kr

Sked S830, 12,9g, 103mm, bröderna Mylius Norge

50 kr

Utrop: 50 kr

Gaffel S830, 9,2g, 109mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 11st S830, 120g, 111mm, modell Rosen

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver 830, 89,4g, graverat

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband X-länk S830, 130,2g 21,4cm, saknar låsåtta

550 kr

Utrop: 400 kr

Ring S835, 5,6g Ø16½

400 kr

Utrop: 50 kr