701 - 720 av 748
1...35363738 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2016

Klubbad för

Parti guld 18K skador finns 11,7g

Utrop: 2 900 kr

Hänge 18K med stenar 0,5g

150 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja 18K 49,5cm 1,3g

375 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen 18K med vit och röd sten skador finns 1,2g

Utrop: 300 kr

Armringar 21K ihåliga skador finns Ø5,8mm 14,3g

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Ipad Mini A1432 med usb sladd, skyddslock serienr F7PLMROUF196

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Festina

Herrur Festina stål modell 6661, går ej

250 kr

Utrop: 300 kr

X-Box 360 320Gb med 2 handkontroller, 1 Headset, 15 Spel och nätkabet serinr, 073789112705

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Läsplatta Nexus7 modell ME370T DEFEKT, med laddare

100 kr

Utrop: 50 kr

Hörlurar Marshall Major II White

400 kr

Utrop: 250 kr

Numark DJ mixer N4 sermr N31410914104022 med adapter och usbsladd, cdskiva.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon Yamaha YSS-62 serienr 5658 fodral saknas, bruksrepor finns

8 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Herrur Wood & Sea Quartz går ej

225 kr

Utrop: 50 kr

Stengods Lisa Larsson "Malin"

700 kr

Utrop: 850 kr

Vas Kosta Vicke Lindstrand No1826 något repig 17cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Keramik Gantofta "Hund" liten sprick i botten

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas Rörstrand "Ritzi" 15cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glas 4st Kosta "City" Vicke Lindstrand, longdrink, 13cm http://www.glasboden.nu/city-longdrink/1909-0

425 kr

Utrop: 250 kr

Glas 4st Kosta "City" Vicke LindstrandThumbler/Selter 6cm http://www.glasboden.nu/city-tumbler-selter/55-0

250 kr

Utrop: 125 kr

Glas 4st Kosta "City" Vicke Lindstrand likör 2,5cl 8cm http://www.glasboden.nu/city-likor-25cl/50-0

100 kr

Utrop: 125 kr