41 - 60 av 1 397
1234...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2016

Klubbad för

Moccaskedar 10st S830, 95,2g, 107mm, Chippendale

250 kr

Utrop: 300 kr

Uppläggningsfat, Bing & Gröndal, Blå Måsen, Ø25cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Gräddkanna, Bing & Gröndal, Blå Måsen, höjd 9,2cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Servetthållare, Bing & Gröndal, Blå Måsen, höjd 7cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 12st, Bing & Gröndal, Blå Måsen, Ø15,5cm

325 kr

Utrop: 225 kr

Fat 6st, Bing & Gröndal, Blå Måsen, Ø13,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekoppar med fat 8st, Bing & Gröndal, Blå Måsen, en kopp naggad

250 kr

Utrop: 225 kr

Musikinstrument Övrigt

Trumpet, King Tempo II, 601, nr.42 431986, buckla, munstycke Benge 7c, i väska

475 kr

Utrop: 550 kr

Akustisk gitarr, Ibanez, S320, snr.790120, skador, i mjukt fodral

1 700 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr, hemmabygge, i mjukt skadat fodral

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Halvakustisk gitarr, Tv Jones, Spectra Sonic supreme, bortslipad lack, del av plektrumskydd saknas, i hårt fodral

6 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Olja på duk, Mitsuo Kawamoto (1932-), 59x69cm, i ram

1 100 kr

Utrop: 375 kr

Olja på duk, Mitsuo Kawamoto (1932-), 50x80cm, i ram

1 100 kr

Utrop: 375 kr

Bordslampa, tvåarmad, höjd 52cm, skadad sladd

250 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstake, försilvrad, Firma Svenskt Tenn, Josef Frank, Vänskapsknuten, höjd 15,5cm

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 12st S830, 162g, 121mm, Vasa

650 kr

Utrop: 500 kr

Flaska, Kosta Boda, Bertil Vallien, Artist Collection, höjd 24,5cm, signerad Kosta Boda B. Vallien 89252

700 kr

Utrop: 425 kr

Kaktång S830, 37,6g, 140mm

175 kr

Utrop: 125 kr

Sockertång S830, 8,5g, 73mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål, S830, 9,2g, Ø5,5cm, små bucklor

100 kr

Utrop: 50 kr