41 - 60 av 684
1234...35 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 22 februari 2016

Klubbad för

Armring S830 33,3g med sten öppen

400 kr

Utrop: 300 kr

Hänge S830 8,8g med pärla

175 kr

Utrop: 200 kr

Halscollier S835 12,5g 39cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja S835 1,4g Pansar sliten förgyllning 44cm

Utrop: 50 kr

Manschettknappar ett par silver 16g "B"

75 kr

Utrop: 75 kr

Halscollier S925 17,2g stelt med hänge med sten

450 kr

Utrop: 250 kr

Armband S925 8,4g Ankar med fyra berlocker 16,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Halscollier kontrollstämplat silver 42,2g doserad 44,5cm

Utrop: 400 kr

Halskedja S925 3,3g Venezia 38,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhänge kontrollstämplat silver 1,1g

Utrop: 50 kr

Minnesplakett S925 29g Skara 1000år i ask

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K 18,2g skadat

Utrop: 4 600 kr

Hänge 21K 4,5g

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 3,3g Trinitymodell trefärgad Ø14½

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Brosch 18K 3g med pärla

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 2g Ankar 42,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K 3,6g vitguld med diamant ca0,12ct skev graverad

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 1,8g vitguld med diamant ca0,13ct Ø17½

800 kr

Utrop: 900 kr

Klackring 18K 6g med diamanter 7xca0,005ct Ø15½

Utrop: 2 300 kr

Klockor Birka

Birka Damur 14K manuell med doubleband

450 kr

Utrop: 375 kr