1 - 20 av 213
123...11 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 mars 2016

Klubbad för

RESVÄSKA, MULBERRY, olivfärgad scotch grain, brunt läder, 45x 40x22cm, teleskophandtag, hjul.

4 600 kr

Utrop: 4 900 kr

PORTFÖLJ, THE BRIDGE, svart läder, tre fack, vitmetall detaljer, 44x33x14cm, dustbag, nyckel

Utrop: 2 300 kr

PORTFÖLJ, THE BRIDGE, svart läder, mässing färgade detaljer, 2 fack 40x30x10cm, nyckel

Utrop: 2 300 kr

RESVÄSKA, YSL, vintage, svart tyg (lite blekt) brunt läder, två fack, 70x48x18cm, några fläckar. ca 1970.

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Bausch & Lomb 58 14, vintage, aviator, bågar i gulmetall, svarta glas, etui, lite repor

750 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, svart präglat läder, kongo, 5st kontokort fack, mynt, sedel, 9x15x1,5cm, visst slitage

1 800 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Premier E, w 0868, melerade bågar, mörkgröna glas,

950 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, MULBERRY, Messenger modell, svart läder, mässingsfär detaljer, 28x28x7cm, dustbag, visst slitage.

1 900 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, BURBERRY, beige, rutig canvas, savrt läder på insidan, spänne i vitmetall, längd 110, bredd 3cm

600 kr

Utrop: 700 kr

RESVÄSKA, VICTORINOX, svart nylon, 37x32x22cm, teleskophandtag, två hjul, dustbag, bruksslitage.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRY, 100% lammull, beige, svart och rödrutig, 190x30cm,

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Jackor

DUNVÄST, MONCLER, svart tyg, dunfyllnad, stl 4.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Jackor

TRENCHCOAT, HUGO BOSS, svart vattenavvisande tyg, stl 52, 100% polyester.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Jackor

KAPPA/ROCK, GIORGIO ARMANI, Collezioni, 90% ull, 10% cashmere, stl 52 enkel knäppning.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, GUCCI, Messenger, monogram canvas, beige läder, 30x24x7cm, dustbag, visst slitage på hörn

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, MULBERRY, svart präglat läder (nile), 15x10x2cm, 4st kontokortsfack,

Utrop: 450 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, PAUL SMITH, svart läder, spänne i vitmetall, längd 100 cm bredd 3 cm, slitage.

600 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, NYCKELRING CALVIN KLEIN, svart läder, 6st kontokortsfack, plast för ID-kort, sedel, nyckelring i vitmetall, svart läder, originalask.

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, FERRARI, sterling silver, vikt 10,2g, etui.

Utrop: 350 kr

HÄNGE/KEDJA, FERRARI, sterling silver, längd kedja 48cm,

375 kr

Utrop: 350 kr