1 - 20 av 1 493
123...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2016

Klubbad för

Fritid Övrigt

Teleskop modell 70060 med lös del med tillbehör i väska

550 kr

Utrop: 250 kr

Semiakustisk gitarr Yamaha APXII snrHJN157310 lackskador utan fodral

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Glasfigurin Fisk Mjurano H24cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Surfplatta iPad 3G A1337 IMEI:012439009889599 repig/naggad med laddare

750 kr

Utrop: 800 kr

Fritid Övrigt

Kikare Kamakura 7x50 sea master nr2935 ett skadat linsskydd

850 kr

Utrop: 600 kr

Silver Bricka

Plunta/utan propp H13,5cm med 6 supkoppar H3,5cm förgylld mässing Skultuna med nyckel i skadat schatull

Utrop: 600 kr

Digitalkamera Nikon D40x snr6199231 med laddare/ej orginal

Utrop: 850 kr

Bordsbestick kontrollstämplat silver 617,9g 2 Knivar 215mm 5 Gafflar 183mm 5 Skedar 187mm modell Uppsala bruksskick

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Kaffeskedar 4st kontrollstämplat silver 56,4g 124mm modell Tornedal

550 kr

Utrop: 225 kr

Kaffesked ostämplat silver 13,7g 122mm modell Tornedal

Utrop: 75 kr

Tesked kontrollstämplat silver 15,2g skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Moccaskedar 2st kontrollstämplat sterlingsilver 25,7g 105mm

100 kr

Utrop: 75 kr

Serveringssked S830 21,6g 138mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Bordsskedar 6st kontrollstämplat silver 339,2g 191mm modell Olga

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Matgaffel kontrollstämplat silver 72,3g 212mm modell Olga skadad

175 kr

Utrop: 225 kr

Bordsgaffel ostämplat silver 44,7g 186mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Smörkniv kontrollstämplat silver 44,2g 172mm modell Olga

175 kr

Utrop: 125 kr

Serveringssked kontrollstämplat silver 130,6g 283mm modell Olga skadad

750 kr

Utrop: 400 kr

Serveringssked kontrollstämplat silver 81,9g 227mm modell Olga skadad

Utrop: 250 kr

Cartier Damur Panthere 18K med diakrans quartz skadat glas nr8669116711 med servicekort i box

Utrop: 38 500 kr