1161 - 1180 av 1 180
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2016

Klubbad för

Tissot Sea-Touch, herrur nr EN13391, quartz, stål med länk i stål, små repor

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Diesel

Diesel Damur DZ-2063 snr 340508 i stål med läderarmband

Utrop: 375 kr

Fickur Silver, manuel, sekund zon, 1 boett

225 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Uppsala Ekeby signerad Vicke Lindstrand, skador på fötterna, höjd 22,5cm längd 23cm

Utrop: 550 kr

Figurin B&G Fågel höjd 16cm

900 kr

Utrop: 600 kr

Muggar 2st Rörstrand modell Pergola höjd 10cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Djupa mattallrikar 6st Gustavsberg Wexiö Ø24cm, små krackeleringar

Utrop: 500 kr

Assietter 8st Gustavsberg Wexiö Ø18,5cm, krackeleringa och färgförändringar

225 kr

Utrop: 400 kr

Mattallrikckar 6st Gustavsberg Wexiö Ø24cm, krackeleringar och färgförändringar, 1 med nagg på kanten

375 kr

Utrop: 500 kr

Brevpress Kosta Boda signerad B.Vallien nr 305843134

225 kr

Utrop: 200 kr

Skål Boda signerad B.Vallien Ø6cm, höjd 6cm

Utrop: 200 kr

Glasskulptur Sko Kosta Boda signerad Kjell Engman nr 90225

1 300 kr

Utrop: 500 kr

Flaska Kosta Boda signerad Ulrica Hyman -Vallien nr 80020, höjd 26cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Halskedja med hänge Silver S925 5,4g 40cm med stenar

Utrop: 100 kr

Hänge Medaljong 14K 2,9g mönstrad

500 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja med hänge Silver S925 10,2g 45,5cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Besticklägg 8st Gense Nobel "Hund" design Gunnar Cyren i gjutjärn med orginalboxar

650 kr

Utrop: 900 kr

Läsplatta Samsung Galaxy tab 3 modell GT-P5210 snr RF2DC18FDMT med laddare, kartong

850 kr

Utrop: 400 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 6 16GB modell 1586 imei 359227063593335, med laddare ej elkontaktdelen, operatör Comviq, kartong. Mobilen går ej att fabrikåterställa

Utrop: 4 200 kr

Fritid Sport

Golfset, 6st Järnklubbor 3-4 och 6-9 Ram SX-1000, 1 Putter, 1 Sandwedge, 1 Pitch ClubClassic i bag, bag sliten och trasig, klubbor slitna

50 kr

Utrop: 300 kr