1 - 20 av 1 026
123...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 maj 2016

Klubbad för

Hörlurar Marshall, Major, med mikrofon, något missfärgade

250 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Cyklar

Cykel, Cannondale supersix BB30, snr.EN14781, med lås och nyckel

8 900 kr

Utrop: 6 000 kr

Akustisk gitarr Lowden S25, snr.5701, med mic Fishman, lackskador, stallet omlimmat, i hårt fodral

8 400 kr

Utrop: 9 600 kr

Elektronik TV-apparater

Led-tv, Sony, KDL-32R435B, snr.6085284, i kartong med strömsladd och fjärrkontroll

1 600 kr

Utrop: 700 kr

Tekoppar med fat 2st, Portmeirion, Pomona, höjd kopp 8,8cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Äggkoppar 8st, Portmeirion, Pomona, höjd 6,5cm

425 kr

Utrop: 100 kr

Kanna, Portmeirion, Pomona, höjd 11,8cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Kanna, Portmeirion, Pomona, höjd 9,8cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pajform, Portmeirion, Pomona, Ø27,5cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Kanna, Rörstrand, Gröna Anna, höjd 13cm

300 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Rörstrand, Gröna Anna, Ø18,5cm

275 kr

Utrop: 100 kr

Uppläggningsfat, Rörstrand, Gröna Anna, 24x14,6cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Djupa tallrikar 8st, Rörstrand, Gröna Anna, Ø20,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Assietter 12st, Rörstrand, Gröna Anna, Ø18cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Skål, Rörstrand, Carl Harry Stålhane, signerad CHS, CEO, Ø12cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Digitalkamera Panasonic Lumix, DMC-TZ40, snr.WG4JA001041, med sladd och manual i kartong

1 000 kr

Utrop: 550 kr

Kanna, Rörstrand, Farina, Gunnar Nylund, höjd 22cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, signerad Kosta Boda B. Vallien 40130, höjd 15,5cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Kaffekoppar med fat 12st, Assietter 6st, Kaffekanna saknar lock, Rosenthal, Maria

275 kr

Utrop: 300 kr

Kaffekoppar 12st, Portmeirion, Pomona, höjd 11cm

1 500 kr

Utrop: 300 kr