1 - 20 av 2 201
123...111 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016

Klubbad för

Fritid Verktyg

Spikpistol Essve CN 15/65 rundbandad snr.14134846

2 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Verktyg

Spikpistol Essve FN 34/90 rakbandad snr. 15187221

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Handväska Louis Vuitton Alma PM Damier snr.FL2194 med dustbag

8 000 kr

Utrop: 6 800 kr

Nyckelring Louis Vuitton Puzzle modellnr. M65218 snr.CX0164

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Glas Kosta Boda Mine 3st höjd:11cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Konjakskupor Orrefors Edward Hald höjd:14cm 6st, ett med nagg

400 kr

Utrop: 500 kr

Figurin B&G Copenhagen 1995 höjd:ca.14cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Royal Copenhagen höjd:19cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Figurin "Kalle" Lisa Larson höjd:19cm

900 kr

Utrop: 550 kr

Parti Silver S830 806,5g defekt/graverat

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Korkskruv BOJ Eibar Espana trähandtag höjd:55cm bruksslitage

400 kr

Utrop: 425 kr

Supkoppar 5st S925 172,2g

700 kr

Utrop: 600 kr

Smörgåsgafflar Rosenholm 18st S830 357,5g 135mm

1 900 kr

Utrop: 1 100 kr

Bordsgafflar 12st S830 759,5g 210mm

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

4 knivar, 1 gaffel S925 138,2g skadat/graverat

Utrop: 500 kr

Moccasked S830 8,9g 100mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål S830 164g höjd:7cm, repig

475 kr

Utrop: 500 kr

Såsslev Birgitta S830 59,6g 180mm

275 kr

Utrop: 200 kr

Sockerskedar 2st Birgitta S830 48,2g 140mm

275 kr

Utrop: 150 kr

Teskedar Birgitta 5st S830 74,2g 120mm

200 kr

Utrop: 225 kr