61 - 80 av 461
1...345...24 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 28 juli 2016

Klubbad för

CARMOSÉRING, 18K vitguld, blå safir ca 1,05 ct, 14 briljantslipade diamanter ca 0,20 ctv, stl 17,25+ mm, vikt 2,5 g, 4 diamanter med nagg/skador.

2 500 kr

Utrop: 2 800 kr

Ädelstenar Granater

GRANATER, 6 st cabuchoner, 4 st fasetterade, 64,4 ctv.

Utrop: 900 kr

Ädelstenar Opaler

WELLO OPALER, 2 cabuchonslipade, 4 fasetterade, 12 ctv.

Utrop: 600 kr

Ädelstenar Turmaliner

TURMALINER, gul, grön, rosa, fasetterade, 16,2 ctv.

750 kr

Utrop: 700 kr

LARA BOHINC, ring, Nadia Ring, sterlingsilver, stl 16,25 mm, vikt 28,5 g.

Utrop: 1 200 kr

LARA BOHNIC, örhängen, Planetaria Earrings 12, roséförgyllt sterlingsilver, rosenkvarts, stift, höjd 8,3 cm, vikt 11,3 g.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

LARA BOHNIC, ring, Planetaria Ring 20, förgylllt sterlingsilver, kvarts, stl 16,25 mm, fläckar.

1 900 kr

Utrop: 850 kr

LARA BOHNIC, örhängen, Planetaria Stud Earrings 20, förgyllt sterlingsilver, kvarts, stift, vikt 19,6 g.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

LARA BOHNIC, örhängen, Planetaria Stud Earrings 20, sterlingsilver, kvarts, stift, vikt 19,8 g.

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

LARA BOHNIC, örhängen, Planetaria 12 Drop Studs, sterlingsilver, kvarts, stift, höjd 2,8 cm, vikt 6,8 g.

650 kr

Utrop: 650 kr

LARA BOHNIC, örhängen, Planetaria 12 Drop Studs, sterlingsilver, kvarts, stift, saknar snurrebussar, höjd 2,7 cm, vikt 6,7 g.

500 kr

Utrop: 500 kr

HÄNGE/KEDJA, sten i silverram, enkelslipad diamant fattad i 14K guld, läderrem.

Utrop: 1 000 kr

RING, 14K guld, grå rosenslipad diamant 2-3 mm, stl 17 mm, vikt 0,6 g.

850 kr

Utrop: 900 kr

RING, 14K matterat guld, grå rosenslipad diamant 2-3 mm, stl 17 mm, vikt 0,6 g.

Utrop: 900 kr

RING, 14K matterat guld, rosenslipad diamant 2-3 mm, stl 17 mm, vikt 0,6 g.

800 kr

Utrop: 900 kr

RING, 14K guld, gröna turmaliner, stl 16,25 mm +, vikt 0,7 g.

Utrop: 900 kr

HÄNGE/KEDJA, 14K guld, labradorit, diamant, längd 40 cm, vikt 1,2 g, nagg.

Utrop: 1 200 kr

RING, 14K matterat guld, 18 briljantslipade diamanter ca 0,15 ctv, ca Cape/SI-P; stl 15,75 mm, vikt 1,3 g.

Utrop: 2 300 kr

RING, 14K roséguld, navettslipad tanzanit, stl 17 mm, vikt 1,1 g.

Utrop: 1 200 kr

HÄNGE/KEDJA, 14K roséguld, navett- och droppslipad tanzanit, rep, längd 46 cm, vikt 1,5 g.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr