21 - 40 av 1 592
123...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 augusti 2016

Klubbad för

Dessertskålar 2st, Orrefors, Silvia, höjd 12,6cm

225 kr

Utrop: 125 kr

200 kr

Utrop: 125 kr

Likörglas 2st, Orrefors, Sivia, höjd 9,2cm

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

Moccaskedar, förgyllt silver 830, 99,2g, 98mm

350 kr

Utrop: 300 kr

Fat, lera, Ø27,5cm, signerat Siri -46

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Boda, Erik Höglund, signerad H 525/240, höjd 23,5cm

Utrop: 250 kr

Vas, Boda, Erik Höglund, signerad H 525/230, höjd 24,5cm

Utrop: 250 kr

Skål, Kosta Boda, Atoll, Ø17,3cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larsson, All världens barn syd, höjd 10,9cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Skulptur, John Cutrone (1955-) , modell Havana Man, höjd 45cm

2 200 kr

Utrop: 425 kr

Videokamera JVC, modell GR-D747E, snr:102P0397, med adapter, kablar och extra batteri i väska

275 kr

Utrop: 125 kr

Äggkopp S830 22,5g höjd 4,5cm, signerad T. Eldh

125 kr

Utrop: 75 kr

Askfat S830 116,8g Ø12,5cm, höjd 2,5cm

375 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver S830 brv. 379,2g, graverat och skadat, med träinlägg och rostfritt stål

Utrop: 550 kr

Parti silver S830 356,1g, defekt och graverat, + druvsax nysilver

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Knivar 6st, S830 brv. 211,9g 173mm, skaften fyllda och bladen stål

175 kr

Utrop: 150 kr

Såsslev S830 55,8g 173mm, norskt silver

425 kr

Utrop: 200 kr

Tesked 1st S925 9,1g, år 1840, diverse skador

75 kr

Utrop: 50 kr