221 - 230 av 230
1...101112 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 8 december 2016

Klubbad för

Kläder Mössor

KEPS/MÖSSA, GUCCI, svart borstat läder, ull fodel, stl L, öronlappar.

500 kr

Utrop: 500 kr

Medaljer Ordenstecken

RIDDARTECKEN, silver, Akademiska Palmen, Officer, Frankrike, skadad emalj, även 2 miniatyrer där den andra är en skadad Vasaorden i 18K guld, totalt vikt 24,1 g.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, svart läder, spänne i vitmetall, längd 90cm, bredd 4cm, dustbag.

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, mörkbrunt präglat läder, monogram canvas, längd 90cm, bredd 4cm, dustbag, visst slitage och repor på spänne.

650 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, JOHN ASHFORD, 00% siden, rosa med paisley mönster, bredd 8cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CHRISTIAN DIOR, Monsieur, 100% siden, paisleymönstrad, bredd 9cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPSAR, GIORGIO ARMANI, 2st, 100% siden, grön, bredd 9cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HUGO BOSS, 100% siden, mönstrad, mörkröd, mörkgrön, bredd 9cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPSAR, HUGO BOSS, 2st, 100% siden, mörkblå, grön, röd, bredd 10cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Medaljer Ordenstecken

Släpa, silver / metall, 2 medaljer inklusive Victoriaorden (med etui och en knapp), endast band för svärdsorden, en tredje medalj (FN) är lös, även 4 miniatyrer, total vikt 100,7 g.

Utrop: 1 700 kr