1761 - 1767 av 1 767
1...878889 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2016

Klubbad för

Kaffeskedar silver 830 10st 77,9g

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar silver 830 12st skador finns 143,3g

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 12st silver 830 förgyllda 110,1g

Utrop: 550 kr

Ljusstakar silver 830 2st skador finns 154,9

Utrop: 750 kr

Halscollier 18K vitguld 44,5cm 23,3g

Utrop: 9 000 kr

Halscollier 18K vitguld 42cm 21,9g

Utrop: 8 400 kr

Halskedja 18K Pansar ihålig trasigt lås 13,6g

Utrop: 4 100 kr