1641 - 1645 av 1 645
1...818283 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 december 2016

Klubbad för

Certina 18K, herrur, manuell, plastglas, graverad boett me läderarmband

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Fritid Övrigt

Bajonett Kongsberg Vaabenfabrik Norge, 5437, i fodral som är defekt, stämplad med K och en krona. Ej med på visning

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Omega Geneve, damur, 18K, manuell, graverad boett, med länk 18K tot vikt 33,7g

6 300 kr

Utrop: 7 600 kr

Mobiltelefon Iphone 6 64GB Imei 352075064872639, använd till Telenor, med laddare i kartong, laddare är defekt, kantstött och repig på sidor och baksida

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Akustisk gitarr Tanglewood med mic, TW55 NS med små skrapskador, osträngad, Snr: 0202160448 i väska

Utrop: 2 400 kr