1 - 20 av 80
1234 Gå till
Just nu klubbas Pant online. Gå in här

Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 januari

Klubbad för

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Starwalker, YU1245765, kulspets, svart resin, etui, ytterkartong.

1 800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, MONTBLANC, Meisterstück, CW2114790, MBBG5PLH9, kulspets, stift, svart resin.

3 200 kr

Utrop: 1 600 kr

PORTFÖLJ, MONTBLANC, svart läder, grått tyg, detaljer i vitmetall, 38x27x7cm, kan sättas på kabinväska,

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

AXELVÄSKA, MONTBLANC, gråsvart canvas, svart läder, 18x23x5cm,

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKOR, MONTBLANC, svart tyg, svart läder, axelrem, 34x26x7cm, några fläckar.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x24cm, adresstagg.

4 100 kr

Utrop: 3 200 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Porte-Clés, gulmetall, läderband.

600 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, PIERRE CARDIN, 100% siden, paisley mönstrad, bredd 10cm, mörkgrön, mörkröd.

325 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, KENZO, 100% siden, blå, grön, svart, bredd 9cm,

200 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, mörkblå, grå, brun, bredd 7cm,

700 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CHRISTAIN DIOR, 100% siden, mörkblå, brun, bredd 8cm,

175 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, LANVIN, 100% siden, grön, blå, svart, bredd 9cm.

325 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, GUCCI, svart läder, vitmetall,

175 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, CROSS, 2st, stift, kulspets, mörkblå resin, etui, ytterkartong.

550 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, vitmetall, tusch, etui,

Utrop: 700 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, CROSS, 2st, vitmetall, stift, kulspets, etui, ytterkartong.

550 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Agenda

AGENDA, LOUIS VUITTON, Small ring agenda cover, svart läder, 14x10x1,5cm, 3 kontokortsfack, lite repor.

500 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Övrigt

IPHONE FODRAL, GUCCI, svart guccissima läder, 8x12 cm, Iphone 4/4s, visst slitage, originalask.

325 kr

Utrop: 350 kr

SOLGLASÖGON, SERENGETI, 6281R, drivers, mässingsfärgade bågar, brun röda glas, etui

475 kr

Utrop: 550 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, RB 3025, bågar i gulmetall, gula glas, putsduk, etui

550 kr

Utrop: 450 kr