21 - 40 av 125
123...7 Gå till
Sortering

Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 januari

Klubbad för

Accessoarer Pennor

PENNOR, CROSS, 2st, vitmetall, stift, kulspets, etui, ytterkartong.

550 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Agenda

AGENDA, LOUIS VUITTON, Small ring agenda cover, svart läder, 14x10x1,5cm, 3 kontokortsfack, lite repor.

500 kr

Utrop: 550 kr

Visa vara

Accessoarer Övrigt

IPHONE FODRAL, GUCCI, svart guccissima läder, 8x12 cm, Iphone 4/4s, visst slitage, originalask.

325 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Smycken Hänge/Kedja

HÄNGE/KEDJA, GUCCI, sterling silver, längd 50cm, vikt 12,4g, smyckespåse, etui.

550 kr

Utrop: 500 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, SERENGETI, 6281R, drivers, mässingsfärgade bågar, brun röda glas, etui

475 kr

Utrop: 550 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, RB 3025, bågar i gulmetall, gula glas, putsduk, etui

550 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, Signature, svart lack, roller ball, etui, ytterkartong

Återropad

Utrop: 750 kr

Visa vara

Kläder Jackor

JACKA, DSQUARED, duffel med knappar i horn, 75% grå ull, pälskrage stl 48, dragkedjan är defekt,

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Visa vara

Kuriosa Nautica

NAUTICA, TELESKOP, Victorian, mässing, längd 44cm.

1 000 kr

Utrop: 400 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, MULBERRY, 100% siden, mönstrad, rosa, svart, bredd 6,5cm.

250 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CALVIN KLEIN, 100% siden, svart, bredd 8cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GIORGIO ARMANI, 100% siden, ljusrosa, grå, bredd 8cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CERUTTI, 100% bomull, stickad, svart, bredd 5cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ZIPPO, vitmetall, 3,7x5,5x1,2cm, etui

150 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ZIPPO, vitmetall, 3,7x5,5x1,2cm, etui

Återropad

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ZIPPO, vitmetall, 3,7x5,5x1,2cm, utgåva 97/1000, etui.

150 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ZIPPO, vitmetall, 3,7x5,5x1,2cm, etui.

Återropad

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, 8520L, doublé, 4,5x3,5x1,4cm.

650 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Medaljer Ordenstecken

KOMMENDÖRSTECKEN, förgyllt silver, Vita Rosens Orden, emalj, Finland, bredd 50 cm, vikt med hela bandet 67,4 g, originaletui.

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Visa vara
Utgått

Medaljer Ordenstecken

KOMMENDÖRSTECKEN, 18K guld, St Olavs Orden, emalj, Norge, vikt med hela bandet 48,6 g, bredd 60 mm, mindre buckla.

Utgått

Visa vara

Om auktionen