61 - 80 av 1 332
1...345...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2017

Klubbad för

Ring vitguld 18K Ø16¼ 3,4g med diamanter 1xca0,58ct + 10xca0,04ct

Ring vitguld 18K Ø16¼ 5,8g med diamant 1xca0,53ct

Örhängen vitguld 18K 2,4g med diamanter 2xca0,70ct

Ring 18K Ø20¾ 2,9g matterad

Utrop: 1 200 kr

Armband pansar 18K 21cm 19g med platta

Utrop: 7 100 kr

Armband 18K 18,5cm 18,5g

Utrop: 7 000 kr

Armring vitguld 18K 24,2g Oval Ø57-66mm med diamanter 22xca0,05ct

11 800 kr

Utrop: 13 800 kr

Halskedja venezia vitguld 18K 42,5cm 5g

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Hänge vitguld 18K med safir och diamanter 8xca0,012ct

Utrop: 1 000 kr

Halskedja tvåfärgad 18K 45,5cm 16,9g

Utrop: 6 400 kr

Ring för fingertop 18K 9,4g bucklig skena

Utrop: 2 800 kr

Brosch 14K 8,9g signerad Hans Hansen Denmark

Utrop: 2 200 kr

Brosch 18K skadad/lagning tillverkad Falköping 1855

Utrop: 2 100 kr

Collier 18K "Arina" 45,5cm 5,1g

Utrop: 1 600 kr

Ring 23K Ø18 5,6g graverad med diamanter 4xca0,10ct

3 100 kr

Utrop: 3 300 kr

Ring 14K 2g skev/bucklig med sten

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 41,2g skadade

Utrop: 12 400 kr

Halskedja bismarck 18K 39cm 7,6g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja pansar 18K 46cm 21,1g

Utrop: 8 100 kr

Ring 18K Ø17½ 1,2g med pärla

400 kr

Utrop: 500 kr