21 - 40 av 156
123...8 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 27 april 2017

Klubbad för

Kläder Kavajer

KAVAJ, GIORGIO ARMANI, Le Collezioni, 100% linne, ljusbeieg, stl 50.

950 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, 3st kontokortsfack, sedel, 10x16x1cm,

1 600 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, pilotmodell, Bausch & Lomb, 58 14, USA, bågar i gulmetall, svarta glas (repor).

400 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3407, 55-14, bågar i gulmetall, svarta glas (repor)

425 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, streling silver, kulspets.

425 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, kulspets, guldplätterad resin, serie nummer 049.589.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, Pasha de Cartier, stift i 18K, 1989 8418.

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, 254, äldre modell, reservoar, stift 14K, svart resin.

700 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, PORTFÖLJ, MONTBLANC, svart tyg. svart läder, detaljer i vitmetall, 40x27x11cm, kan fästas på kabinväska.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

PORTFÖLJ, MONTBLANC, svart tyg, svart läder, 42x32x9cm, kan fästas på kabinväska.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

WEEKENDBAG, MONTBLANC, marinblått tyg, mörkbrunt läder, detaljer i vitmetall, 50x36x22cm, avtagbar axelrem.

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, MONTBLANC, messenger, mörkblått tyg, mörkbrunt läder, 38x27x10cm, visst slitage,

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, CARTIER, C15397, förgylld. räfflad.

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, CARIER, 746580, förgylld, 7x2,5x1,3cm, vågor.

1 400 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GANT, 100% siden, mörklå, flaggor, bredd 10cm.

100 kr

Utrop: 150 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPSAR, HUGO BOSS, 2st, 100% siden, grå, svart och vit, bredd 10cm.

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, ROSE & BORN, 100% siden, mönstrad, blå,vit, bredd 9cm.

400 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, VALENTINO, 100% siden, blå, gul, bredd 10cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, ERMENEGILDO ZEGNA, 100% siden, brun paisley, bredd 9cm.

325 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CHRISTIAN DIOR, Monsieur, 100% siden, gul, blå, bredd 9cm.

200 kr

Utrop: 200 kr