41 - 60 av 1 122
1234...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017

Klubbad för

Ring med små diamanter 18K 1,8g Ø19

Utrop: 850 kr

Ring med diamant 1xca 0,02ct 18K 5,7g Ø17 1/4

Utrop: 2 700 kr

Örhängen med diamanter 8xca 0,005ct, 1 par, 18K 2,7g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 10,4g skadat

Utrop: 3 200 kr

Ring 14K 1,6g ej rund

Utrop: 375 kr

Ring med sten 18K 3,3g ej rund

Utrop: 1 000 kr

Halskedja vitguld 18K 11,2g 42cm

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Örhängen med emalj, 1 par, 21K 9,9g skadade

Utrop: 3 500 kr

Slät ring 18K 3,6g gravyr

Utrop: 1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring vitguld med diamanter 4xca 0,03ct + 6xca 0,02ct princesslipade 18K 5,2g Ø16 3/4

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 7,2g gravyr, udda

Utrop: 2 200 kr

Halscollier 21K 15,7g 41cm

Utrop: 5 900 kr

Örhängen, 1 par, 21K 4,1g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen, 1 par, 21K 4,3g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Slät ring 21K 2,5g Ø18 1/4

Utrop: 900 kr

Armringar, 6, 21K 93,1g Øca 6,1cm, små skador och repor

Utrop: 32 500 kr

Parti guld 21K 16,4g skadat

Utrop: 5 800 kr

Halskedja doserad X-länk 18K 53,4g 46,5cm, bredd 1,5cm-2,2cm

Utrop: 17 400 kr

Slät ring 18K 4,9g gravyr

Utrop: 1 500 kr