1481 - 1500 av 1 504
1...747576 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2017

Klubbad för

Parti silver S925 66,1g, defekt, graverat, med stenar

275 kr

Utrop: 350 kr

Hänge S835 1,5g, kors

Utrop: 50 kr

Hänge S830 2,2g, hjärta

Utrop: 50 kr

Armband 14K 63,4g 21,8cm, (stämplat 18K)

Utrop: 14 200 kr

Armband 14K 37,0g 18,8cm, ( stämplat 18K )

Utrop: 8 200 kr

Halsband Pansar 18K 16,9g 60,0cm

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Ring 18K brv. 11,8g Ø16½, med stor sten (naggad)

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 4,4g, Ø19¾, med sten

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1 par 18K 1,1g, med stenar

250 kr

Utrop: 300 kr

Medaljong 18K 18,8g

Utrop: 8 200 kr

Ring 18K 8,3g Ø16½

Utrop: 2 600 kr

Brosch 18K 3,1g, med liten pärla

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K 20,6g, graverat och defekt

Utrop: 6 000 kr

Örhängen 1 par 18K vitguld 3,4g, med odlade pärlor 2xca7,7mm, och diamanter 4xca0,02ct

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 4,8g Ø17½, med odlad pärla ca7,7mm och diamanter 2xca0,03ct

Utrop: 2 300 kr

Halsband 18K vitguld 5,7g 43,7cm

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K vitguld 1,1g, hjärta med diamanter 13xca0,005-0,01ct

Utrop: 600 kr

Certina, herrur 18K, 36mm, manuellt, repigt plastglas, repig boett, flexband, snr: 235589

Utrop: 3 000 kr

Pärlcollier 57,5cm, med lås 18K vitguld, odlade saltvattenpärlor 6,7-9,6mm

Utrop: 2 800 kr

Mormorsur, fungerar ej, 1 boett S800 ( graverad)

75 kr

Utrop: 75 kr