Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 127

Varunr: 1 345 785

Klockor

Longines

LONGINES, fickur, 52 mm, savonett, Cal 19.74N, Serie nr. 5034533, Boett nr. 5034533, 18K guld, ankargång, skadad urtavla, innerlock i 18K guld, bucklor, ca 1929, chatelaine (fästen i 18K guld, rosenslipad diamant ca 0.01 ctv, förgyllt hänge), läderpåse.

10 200 kr

Klubbad till budgivare: 8301

Valuta

Bud är bindande och det tillkommer provision på upp till 20 procent på det klubbade beloppet. För fullständiga villkor se våra köpvillkor.