1 - 20 av 1 706
123...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2017

Klubbad för

Akvarell, signerad RDS, Ragna Dalla-Santa, "Rallarrosor i Snöåbruk, Dalarna intill goftbanan", daterad 2002, 17x26cm, i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Målning på duk, signerad magganh, skärgårdsmotiv, 38x34cm, i ram, glas saknas

50 kr

Utrop: 75 kr

Målning på duk, signerad A. Bertil, Södermalmsmotiv, daterad -03, 45x37cm, i ram, saknar glas

275 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Royal Crystal Rock, höjd: 17,5cm, repor vid foten

100 kr

Utrop: 75 kr

Vas, höjd: 33cm, repor i botten

75 kr

Utrop: 100 kr

Skål, höjd: 15cm, Ø16,5cm, repig botten

300 kr

Utrop: 100 kr

Digital ljusmätare, Polaris Flash Meter 2, snr.2104589, i fodral

375 kr

Utrop: 75 kr

Kameraobjektiv, Hasselblad Carl Zeiss, 60mm, nr.7393847, Distagon 3.5/60, med linsskydd

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Analog kamera, Hasselblad 503CX, bruksskick, med objektiv Hasselblad Carl Zeiss, 80mm, nr.7517205, Planar 2.8/80, med filmrullar 2st, kabel för fotografering på avstånd, stativfäste, i väska

5 300 kr

Utrop: 4 800 kr

Läsplatta, Apple iPad Air 2, modellnr. A1567, imei:356969064039304, 16GB, Telia, repig baksida, med skadat fodral, laddare (sliten kabel), i originalkartong

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Hörlurar, Beats by dr. Dre, Studio Monster, nr.190003-00, repor i plasten, med aux-sladd, i fodral

450 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon, Apple, iPhone 5S, modellnr. A1457, imei:358827055858454, 16GB, repor, stötskador i kanterna, med laddare, i originalkartong

Utrop: 1 100 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4, modellnr. GT-I9506, imei:358672057919148, 16GB, stötskador i hörnen, med laddare ej original, i kartong

550 kr

Utrop: 425 kr

Kompottsked S830 61,8g 181mm, Sachsisk

475 kr

Utrop: 300 kr

Bordsskedar 6st. S830 283,5g 181mm, Sachsisk

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Smörgåsgafflar 6st. S830 180,6g 151mm, Sachsisk

900 kr

Utrop: 850 kr

Bordsgafflar 6st. S830 229,2g 179mm, Sachsisk

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Bordsknivar 6st. S830 465,0g 220mm, Sachsisk, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Smörgåsknivar 6st. S830 282,3g 189mm, Sachsisk, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

450 kr

Utrop: 550 kr

Serveringsbestick S830 81,6g 231mm

325 kr

Utrop: 400 kr