1 - 20 av 1 804
123...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017

Klubbad för

Ring Ø17½ 8,5g 18K med pärla och smaragdslipade diamanter 2x ca 0,15ct

4 600 kr

Utrop: 4 600 kr

Hänge 3,2g 18K med pärla och smaragdslipad diamant 1x ca 0,18ct

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja 50cm 16,0g 18K Pansar

Utrop: 6 000 kr

Halskedja 61cm 254,3g 18K Ankar

Ring Ø18 6,6g vitguld 14K med diamanter 5x ca 0,47-0,50ct inneslutningar OBS! stämplad 18K

Utrop: 24 000 kr

Ring Ø21½ 18,3g 18K med diamanter ca 0,95ct , en diamant saknas

Utrop: 10 800 kr

Parti guld 5,0 18K skadat,udda Örhänge

Helalliansring Ø16¾ 6,4g 18K med diamanter 18x ca 0,20-0,23ct

20 000 kr

Utrop: 23 000 kr

Ring Ø17 2,4g 18K vitguld med princesslipad diamant 1x ca0,81ct

12 200 kr

Utrop: 14 400 kr

Ring Ø15½ 4,4g 14K vitguld med diamant 1x ca 0,50ct

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Yvette Hass, herrur, boettnr:141411212 stål mineralglas quartz(batteribyte krävs) med svart läderarmband

850 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 3,9g 21K med stenar skadad

550 kr

Utrop: 600 kr

Ring Ø16 ¾ 3,7g 14K med diamant droppslipad 1x ca0,90ct + baguettslipade 12x ca 0,015ct

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Collier med guldtråd i snöre, gulddetaljer med vita, gröna, röda stenarodlade sötvattenspärlor . Snöre av, en sten saknas. Bruttovikt: 46,7g

Utrop: 6 700 kr

1 HERRUR Seiko Solar Diver, stål, quartz (ljusladdning),kronograf, datum, refnr.V175-0AD0, snr.244907, länk av samt skadat, repor.

950 kr

Utrop: 900 kr

1 ARMBAND, X-länk 18K 15,1. 19cm En låsåtta saknas

Utrop: 4 400 kr

1 RING, med blå sten Ø18-18 ¼ 18K 1,8g skena något skev

425 kr

Utrop: 500 kr

1 BROSCH med tre små pärlor 5,2cm 18K 4g

Utrop: 1 200 kr

1 RING, slät, Ø20 18k 10,8g

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

1 RING 18k med diamanter 11xca0,01ct 3,1g Ø17 ¼

Utrop: 1 400 kr