1 - 20 av 1 495
123...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti

Klubbad för

KARAFF, glas Reijmyre H 31cm, graverad ”vin”

150 kr

Utrop: 175 kr

BRÄNNVINSFLASKA, graverad Carl XIV Johan, floral dekor med propp H19cm

700 kr

Utrop: 100 kr

RÖDVINSGLAS, 2st, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda H19cm

375 kr

Utrop: 175 kr

GLAS, 2 rödvinsglas, 6 snapsglas, Björkshult H. CHR. Wagner 15cm resp 8,5cm

Utrop: 150 kr

Hänge hjärta med liten pärla 1,2cm 8K 0,4g

25 kr

Utrop: 50 kr

Diverse guld, 2 ringar Ø17¾, 1 armring Ø6cm, 1 örhängen udda , 18k 20,8g gravyr skador

Utrop: 5 600 kr

Armring, med dekor öppningsbar Ø6,4cm 18K 10,7g slitage

Utrop: 3 100 kr

Hänge, fisk rörliga delar L 3,4cm 14K 2,7g

650 kr

Utrop: 600 kr

Armband, Bismarcklänk med 3 berlocker kringla, ankare, namnbricka 20cm 18k 9,9g gravyr

Utrop: 2 800 kr

Brosch, sjuksköterska S925 Ø32mm 13,5g

175 kr

Utrop: 75 kr

Diverse smycken, förgylld vitmetall, ett par örhängen samt ett hänge med sten ca1,5cm brv. 6,2g skador

Utrop: 50 kr

Diverse smycken 2 halskedjor bla förgylld silver 5,4skador

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskejda, Venezia 38cm 18K 3,7g skador

Utrop: 1 100 kr

Örhängen, ett par Ø1,2cm samt krok 18K 0,5g skador

Utrop: 150 kr

Ring, slät Ø18 vitguld 18k 8,8g gravyr

Utrop: 2 400 kr

Enstensring, med diamant ca0,25ct chip på gördel Ø18½ Platina 6,6g

2 800 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring, med 8/8 diamanter 3xca0,02ct Ø15 vitguld 14K 2,3g

Utrop: 600 kr

RING, med lila sten Ø17¾18K 8g sten med nagg

Utrop: 2 500 kr

Ring med vit sten Ø16½ 18k vitguld 3g slitage skena skev

Utrop: 800 kr

Ring med rubin och diamanter briljantslipade 26xca0,01ct och baguettslipade 4xca0,01ct Ø16¾ 18k 3,7g en baguettslipad diamant saknas

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr